СІРІУС пропонує

СІРІУС є провідним сервісно-торговельним оператором у галузі систем освітлення та автоматизації будівель і електроінсталяції, представляючи на ринку України відомі бренди преміум класу. Завдяки цьому нашим клієнтам доступний весь асортимент дизайнерських серій розеток і вимикачів GIRA в Україні, а за допомогою застосування інтелектуальної системи GIRA можна створювати керований автоматизований будинок, здатний підлаштовуватися під потреби та бажання його власників.
  1. Консультуємо - Технічні фахівці "СІРІУС", сертифіковані асоціацією KNX і неодноразово пройшли навчання на заводі компанії GIRA в Німеччині, проводять консультації щодо всього асортименту GIRA, допомагаючи добирати необхідне обладнання, що відповідає естетичним запитам і технічним потребам клієнтів.
  2. Складаємо специфікації - Наші інженери готують пропозиції по обладнанню KNX і електроінсталяції з подальшою видачею специфікації для проєктів різної складності, розташованих, зокрема, і в різних частинах світу.
  3. Допомагаємо в монтажі - Фахівці "СІРІУС" надають послугу з шеф-монтажу обладнання GIRA, і, за необхідності, допомагають у підготовці технічного завдання для електриків з розведення електрокабелів.
  4. Навчаємося і навчаємо - Активна участь у різних семінарах, які організовує і проводить асоціація KNX, дає можливість фахівцям "СІРІУС" завжди бути в курсі актуальних змін і застосовувати у своїй щоденній роботі інноваційні передові технології GIRA.
  5. Величезний багаж унікальних спеціалізованих знань і накопичений за багато років досвід роботи дають нам змогу організовувати та проводити технічні навчальні семінари різного формату і рівня для своїх партнерів у всіх регіонах України.
  6. Надаємо гарантійне обслуговування - СІРІУС надає гарантійне та постгарантійне обслуговування продукції, яка поставляється нами в Україну.
  7. "Гаряча лінія" - Ми організували "гарячу лінію" технічної допомоги, яка дає змогу нашим клієнтам оперативно отримати кваліфіковану консультацію щодо продукції GIRA. +38 050 462 01 39.Команда «СІРІУС» знаходиться у постійному профессійному розвитку та прагне бути першим на ринку і, тому, відноситься до своєї справи відповідально, виконуючи свою роботу честно та сумлінно.