Сервіси

Представництва компанії Gira Giersiepen GmbH відкриті в 39 країнах. GIRA є одним із засновників європейської асоціації KNX і входить до п'ятірки провідних виробників компонентів автоматизованих систем для "розумний Дім".


Діяльність компанії GIRA, яку представляє СІРІУС, тісно пов'язана з Україною вже понад 20 років. Інноваційна продукція Gira від професіоналів відкриває нові перспективи і можливості в сфері інтер'єрного планування та декорування різних приміщень. У цьому неодноразово змогли переконатися дизайнери, архітектори та замовники, адже широкий функціонал, взаємозамінність елементів дизайнерських серій, простота монтажу, легкість і комфорт у використанні, ергономічність, єдність стилів і можливість розширення функцій - усе це незаперечні та бездоганні переваги продукції GIRA.
СІРІУС, як представник компанії Gira Giersiepen GmbH в Україні, відкритий до співпраці з усіма, хто цінує в інтелектуальній техніці безумовну надійність, справжню німецьку якість і вишуканий дизайн. А також вважає своїм головним завданням сформувати у свого замовника в Україні справжнє бажання жити в сучасному, комфортному та безпечному "розумному домі", донести до кожного філософію Gira, розкриваючи багату палітру всіх дизайнерських і технологічних можливостей продукції Gira.

СЕРВІСИ СІРІУС

Ми консультуємо, складаємо специфікації, допомагаємо в монтажі, навчаємо, надаємо гарантійне обслуговування. А ще в нас працює "Гаряча лінія". Дізнайтеся подробиці...

ПЕРЕЙТИ

ЗАВАНТАЖЕННЯ GIRA

Файли відповідають своїм друкованим версіями. Після завантаження файлів, Ви зможете переглянути асортимент Gira у зручний для Вас час у режимі офлайн.


ПЕРЕЙТИ

ІНСТРУМЕНТИ GIRA

Онлайн-сервіс в якому ви зможете створити напис для свого продукту Gira і відправити нам ваш дизайн на замовлення всього за чотири кроки.


ПЕРЕЙТИ